Przedsiębiorstwo “Nowak” oferuje usługi koparką, wyburzenia, wykopy, transport materiałów oraz wypożyczenie sprzętu. Wszystkie te usługi firma może wykonać na różnych terenach oraz z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu. Każda oferta jest traktowana w indywidualny sposób, aby dostosować się do oczekiwań klienta.

Jesteśmy sprawnie działającą hurtownią armatury przemysłowej z ponad 25 letnim doświadczeniem. W naszej ofercie znaleźć można pompy, zawory, produkty szeroko pojętej armatury przemysłowej. Współpracujemy z najlepszymi producentami, każdy produkt który pojawia się w naszej ofercie dokładnie sprawdzamy. Wielu klientów już nam zaufało z zadowoleniem obu stron, dołącz do nich już dziś. Zachęcamy do kontaktu.

Firma Koral Cars zaprasza do skorzystania z usług. Oferujemy naszym klientom profesjonalną pomoc drogową na terenie Żagania i okolic. Czekamy na zgłoszenia całą dobę, 7 dni w tygodniu. Na miejsce docieramy jak najszybciej jest to możliwe, dokładamy wszelkich starań by problem udało się rozwiązać bez konieczności holowania pojazdu. W sytuacjach kiedy nie jest to możliwe – przewozimy samochód na adres podany przez klienta. Sprawnie, komfortowo, w rozsądnych cenach.

Navigate